Sosyal Medya yönetimi ve danışmanlığı

Sosyal medya yönetimi ile facebook, twitter, linkedin, instagram, pinterest ve diğer sosyal platformlardaki hesaplarınızı profesyonel sosyal medya yöneticiliği araçlarımız ile yönetiyoruz.

Sosyal medya yönetimi ile sosyal medya hesaplarınızı kurumsal bir görünüme kavuşturuyoruz. Sosyal medya yöneticilerimizin yaptıkları profesyonel paylaşımları ile sosyal medya yönetimi araçlarımız sayesinde markanızı ön plana çıkarıyor rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

SMY Bilişim Web Sitesi Tasarımı

Google da üst sıralara çıkmak: Google SEO

Google da üst sıralara çıkmak ve google da ilk sayfada yer almanız için google nin değerlendirdiği 200 den fazla kriteri sitenize ve sosyal medya hesaplarınıza uyguluyor ve ilk sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

Mevcut sitenize yada talep etmeniz halinde şirketinize özel olarak tasarlayacağımız web sitenize google seo teknikleri uygulanarak, müşteri aramalarında kısa vadede google da üst sırada çıkmanızı, uzun vadede ise google da ilk sıraya yerleşmenizi google seo araçları ile sağlıyoruz.

web sitesi kurulumu & web sitesi analizi

İşletmenize kolay yönetilebilir, seo araçlarına uygun, modern mimari tasarımları ile web sitesi kuruyoruz. Mevcut web sitelerinizi ise analiz ediyor, gerekli ise iyileştirmeler yapıyoruz.

Marka itibarı, güvenirlik ve prestij açısından işletmeniz için çok büyük önem arz eden web sitenizi isterseniz en baştan seo uyumlu modern tasarımlar ile tasarlıyoruz. Mevcut web sitelerinizi ise tasarımsal, hız, seo uyum vb. konularda analiz ederek gerekli ise iyileştirmeler yapıyoruz.

SMY Bilişim Google SEO

Sosyal Medya Hesapları Açılışı ve Kurulumu

İşletmenizin sosyal medya platformlarında hesapları yoksa işletmeniz adına sosyal medya hesaplarını açıyoruz. Açılan sosyal medya hesaplarının kurulumlarını da yaparak sizlere teslim ediyoruz.

Firmanızın halen sosyal medya hesapları yoksa, marka analizine göre gerekli olan sosyal medya mecraları belirlenerek sosyal medya hesaplarını açıyoruz. Açılan sosyal medya hesaplarının kapak resmi ve profil resmi tasarımlarını kurumsal bir görünümle yaparak size teslim ediyoruz.

Google My business Kurulumu ve yönetimi

Google da ve google haritalarda üst sıralarda yer alabilmeniz, markanız ile alakalı müşterilerin yorum yapabilmeleri ve google aramalarında müşterilerin kolay iletişim kurabilmeleri için google my business hesabınızı yönetiyoruz.

Google my business hesabı oluşturma ve aktifleştirme işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Hali hazırda google my business hesabınız var ise anahtar kelime analizleri ve doğru anahtar kelime seçimleri ile işletmenizin bulunabilirliğini arttırıyoruz. Müşteri yorumlarını takip ediyor ve cevaplıyoruz.

Google My Business Logo
Cloud Sunucu

Sunucu kurulum bakım ve cloud hizmetleri

İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda sunucu kurulumları ve bakım hizmetlerini düşük maliyetli çözümler ile gerçekleştiriyoruz. Düzenli olarak bakımını ve takibini yapıyoruz.

İşletmenizin analizini yaparız. Uygun fiyatlı, düzenli lisans ücretleri gerektirmeyen bir alt yapıya sahip sunucu kurulumlarınızı gerçekleştiririz. Mevcut sunucularınızı iyileştirir ve düzenli olarak bakımlarını yaparız. Türkiye sınırları içerisinde barındırılan düzenli yedeklemeli cloud sunucu çözümleri de sunarız.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen İletişime Geçin